TREŠĀ KĀRTA (52 DZĪVOKĻI)

Attīstītājs Baltlains piedāvā rezervēt trešo kārtu Albatross Home.

Ēkas tiks kapitāli remontētas un pārplānotas. Trīs stāvu ēkas, 52 dzīvokļi.
Pirmie 10 jau ir rezervēti.

Tiks mainīti jumti, logi, izveidota jauna un moderna fasāde, radītas skaistas ieejas. Tiek mainītas visas komunikācijas. Esošie dzelzsbetona pārsegumi ir droši. Tiem pa virsu klājam modernas apkures sistēmas, kas būs iebūvētas grīdās. Dzīvokļos būs lieli panorāmas logi, kas ļaus pilnībā izbaudīt apkārtējās dabas krāšņumu. Pirmā stāva dzīvokļiem būs plaša terase. Otrā stāva dzīvokļiem franču balkons. Trešā stāva dzīvokļiem terase ar skatu!

Pārdodamajiem dzīvokļiem ir pilna apdare, iebūvētas virtuve ar virtuves tehniku, santehnika, ozolkoka parkets, durvis, Kerama Marazzi flīzes, iebūvētas apgaismes ierīces visā dzīvoklī.

Par dzīvokļu rezervāciju Jums jāsazinās ar Albatross Home pārdošanas vadītāju Līgu Lapsali, kontakti norādīti mājas lapā.

Albatross Home dzīvokļi atbilst ALTUM atbalsta programmu ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka mājokli var iegādāties ar mazāku pirmo iemaksu – sākot no 5 %. Albatross Home sadarbojas ar Citadele, SEB, Swedbanka, Luminor. Ir sagatavots vērtējums OberHaus Latvia.