PIRMĀ KĀRTA (54 DZĪVOKĻI) – PĀRDOTS

Attīstītājs Baltlains ir nodevis ekspluatācijā Albatross Home pirmo kārtu un rezervētie dzīvokļi ir nodoti jaunajiem īpašniekiem kā dzīvokļu īpašumi ar zemes domājamām daļām. Redzam, ka šogad ir mainījušies iedzīvotāju kritēriji mājokļa izvēlē un  līdz ar plašākām attālinātās strādāšanas iespējām, arvien liela daļa ģimeņu izvēlas mājokļus ārpus Rīgas un tuvāk dabai – gan kā otru mājokli brīvdienu atpūtai, gan pastāvīgo dzīvesvietu.

Visām ēkām ir pusmetru biezas ķieģeļu sienas, ēkas tika kapitāli remontētas un pārplānotas. Tika nomainīti jumti, izveidota jauna un moderna fasāde, radas skaistas ieejas, nomainītas visas komunikācijas. Esošie dzelzsbetona pārsegumi ir droši. Tiem pa virsu klājam modernas apkures sistēmas, kas būs iebūvētas grīdās. Dzīvokļos ir lieli panorāmas logi, kas ļaus pilnībā izbaudīt apkārtējās dabas krāšņumu. Visiem pārdodamajiem dzīvokļiem ir pilna apdare, iebūvētas Ikea virtuves ar Electrolux virtuves tehniku, Laufen santehnika, ozolkoka parkets, Reaton durvis, Jung rozetes un slēdži, Kerama Marazzi flīzes, iebūvētas apgaismes ierīces visā dzīvoklī. Pirmā stāva dzīvokļiem ir terases, otrā stāva dzīvokļiem – franču balkoniņi. Šāds plānojums ir Albatross Home trešajai kārtai.

Albatross Home dzīvokļi atbilst ALTUM atbalsta programmu ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka mājokli var iegādāties ar mazāku pirmo iemaksu – sākot no 5 %. Albatross Home sadarbojas ar Citadele, SEB, Swedbanka, Luminor. Ir sagatavots vērtējums OberHaus Latvia.