OTRĀ KĀRTA (48 DZĪVOKĻI)

Attīstītājs Baltlains piedāvā rezervēt pēdējos 4 dzīvokļus Albatross Home otrajā kārtā. Dzīvokļi tiks nodoti Pircējiem 2021.gada aprīlī.

Abām trīs stāvu ēkām ir biezas ķieģeļu sienas, ēkas tiek kapitāli remontētas un pārplānotas. Tiek mainīti jumti, logi, izveidota jauna un moderna fasāde, radam skaistas ieejas, tiek mainītas visas komunikācijas. Esošie dzelzsbetona pārsegumi ir droši. Tiem pa virsu klājam modernas apkures sistēmas, kas būs iebūvētas grīdās. Dzīvokļos ir lieli panorāmas logi, kas ļaus pilnībā izbaudīt apkārtējās dabas krāšņumu. Visiem dzīvokļiem ir balkoni.

Pārdodamajiem dzīvokļiem ir pilna apdare, iebūvētas virtuve ar virtuves tehniku, santehnika, ozolkoka parkets, durvis, Kerama Marazzi flīzes, iebūvētas apgaismes ierīces visā dzīvoklī.

Par pēdējiem dzīvokļiem Jums jāsazinās ar Albatross Home pārdošanas vadītāju Līgu Lapsali, kontakti norādīti mājas lapā.

Albatross Home dzīvokļi atbilst ALTUM atbalsta programmu ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka mājokli var iegādāties ar mazāku pirmo iemaksu – sākot no 5 %. Albatross Home sadarbojas ar Citadele, SEB, Swedbanka, Luminor. Ir sagatavots vērtējums OberHaus Latvia.