Noteikumi

Dāvanu kartes lietošanas noteikumi
  1. Šis ir īpašs SIA “Albatross SPA”, reģ. nr.  40203382678, un Valtera Zirdziņa restorāna “Albatross – garda vieta pie jūras”, SIA “Regenpharma”, reģ. nr. 40203140672, kopīgs piedāvājums, ko ir iespējams iegādāties līdz 2022. gada 31. decembrim. Dāvanu kartes vērtība ir 40 Eur un tā ietver vienas personas 1-1,5 h Albatross SPA apmeklējumu (1h laikā līdz 17.00, 1,5 h laikā pēc 17.00) un trīs kārtu ēdienkarti restorānā Albatross. Dzērieni pēc izvēles par atsevišķu samaksu. Piedāvājuma derīguma/izlietošanas termiņš: 3 (trīs) mēneši no iegādes brīža. 
  2. Dāvanu kartes var iegādāties klātienē restorānā “Albatross – garda vieta pie jūras” ceturtdiena – svētdiena, no 12.00-21.00, Albatross SPA attālināti pirmdiena – piektdiena, no 8.45-21.00, sestdiena – svētdiena, no 9.30-21.00. 
  3. Dāvanu karte ir izmantojama pie katra pakalpojuma sniedzēja vienā reizē un nevar tikt apmainīta pret naudu. Dāvanu karte uzrādāma (elektroniska dāvanu karte – izprintēta), saņemot pakalpojumu. Dāvanu kartes nozaudēšanas gadījumā, tā netiek atjaunota.
  4. Apmeklējums iespējams ceturtdienās un piektdienās, izņemot valstī noteiktajās svētku dienās, Albatross SPA un restorāna  darba laikā saskaņā ar apstiprinātu rezervāciju. Rezervēt iespējams, sazinoties ar abiem pakalpojuma sniedzējiem, zvanot 27047435 (Albatross SPA) un 22480063 (restorāns “Albatross – garda vieta pie jūras”). 
  5. Klientiem tiek nodrošināta bezmaksas stāvvieta Mobilly zonā KES, reģistrējot transportlīdzekli Albatross SPA un restorānā.
  6. Apmeklējot Albatross SPA, apmeklētājiem ir pienākums ievērot Albatross SPA iekšējās kārtības un pakalpojumu saņemšanas noteikums un dāvanu kartes iegāde ir apliecina piekrišanu to ievērošanai.
  7. Biļetes bērniem iespējams iegādāties papildus. Albatross SPA bērni līdz 5 (ieskaitot) gadu vecumam apmeklē bez maksas, 1-1,5 h bērniem no 6 līdz 15 (iekaitot) gadu vecumam 6-9 Eur.
  8. Ar pirkuma apstiprinājumu, pircējs piekrīt, ka tiek nodoti dati par pircēju (vārds, uzvārds) abu partneru starpā, nolūkā sniegt pakalpojumu.
  9. Albatross SPA un restorāns patur tiesības mainīt īpašā piedāvājuma saturu, tajā skaitā pārtraukt tā pārdošanu jebkurā laikā. Iegādāto dāvanu karšu lietošana notiek izpildot nosacījumus, kas bijuši spēkā dāvanu kartes iegādes brīdī. 
Albatross SPA apmeklētāju ievērībai

Albatross SPA sauna un tvaika pirts ir gatavas izmantošanai stundu pēc darba laika sākuma.

Pēdējais apmeklētājs tiek ielaists 30 min pirms baseina darba laika beigām.

Apmeklētājiem ir pienākums baseina telpu apmeklēt peldkostīmā vai peldbiksēs un tīrās iekštelpu gumijas čībās. Līdzi jāņem personīgos mazgāšanās piederumus, dvieli (peldbaseinam un saunai).

Atrodoties baseinā, apmeklētājiem, kuru matu garums ir virs 3 (trīs) cm, ir pienākums vilkt peldcepuri.

Bērniem līdz 3 (trīs) gadu vecumam Albatross SPA atļauts apmeklēt tikai ūdens necaurlaidīgās autiņbiksītēs. 

Baseina telpā netiek nodrošināts drošības uzraugs! Katrs peldbaseina apmeklētājs pats atbild par savu drošību, veselības stāvokli. Bērni līdz 16 (sešpadsmit) gadu vecumam Albatross SPA var apmeklēt tikai pieaugušā pavadībā, kurš pirms garderobes atslēgas saņemšanas , ar parakstu apliecina atbildības uzņemšanos par konkrēto bērnu. Pieaugušie uzņemas pilnu atbildību par bērna drošību, kā arī atbild par bērna uzvedību.

Ja parādās kādas nepatīkamas sāpes vai galvas reiboņi, diskomforta sajūta, nekavējoties ir jāpārtrauc uzturēšanās baseinā un pirti, lūdzam informēt atpūtas kompleksa darbiniekus un sazināties ar savu ārstu.

Higiēnas apsvērumu dēļ apmeklētājiem ir pienākums nomazgāties dušā:

      * pirms došanās baseina zonā;

      * pirms un pēc katra saunas un tvaika pirts apmeklējuma;

      * pirms atgriešanās ģērbtuvē;

Pirms baseina apmeklējuma jānoņem dekoratīvā kosmētika.

Sēdēšanai saunā obligāti jāizmanto  dvielis!

Saunas, baseina un dušas telpās nav atļauts lietot eļļas, medu, sāli, vai citus līdzīgus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, aizliegts saunās liet jebkāda veida šķidrumus, izmantot pirts slotiņas!

Nav atļauti liela izmēra peldēšanas palīglīdzekļi (piepūšamie riņķi, peldēšanas matrači utt.)

Visiem patīkamu atpūtu! Uz tikšanos!

Restorāns “Albatross – garda vieta pie jūras”

SIA “Regenpharma”

Reģ. nr. 40203140672

Telefona nr.: +371 22480063

Adrese: Albatrosa iela 18, Ķesterciems, Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113

E-pasts: info@gardavieta.lv

Instagram, FB zīme albatrossresto

Darba laiks: ceturtdiena – svētdiena, no 12.00-21.00

 

Albatross SPA

SIA “Albatross SPA”

Reģ. nr. 40203382678

Telefona nr.: +371 27047435

Adrese: Albatrosa iela 18, Ķesterciems, Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113

E-pasts: info@albatross-spa.lv

Instagram, FB zīme albatross_spa_lv

Darba laiks: pirmdiena – piektdiena, no 8.45-21.00, sestdiena – svētdiena, no 9.30-21.00.