2 istabu dzīvokļi

60,00075,000

Divu stāvu ēkas pirmajā un otrajā stāvā ar kopējo platību 44.6 m2, varat iepazīt tīras un modernas arhitektūras noskaņās ieturētu dzīvokli. Divistabu dzīvoklis ar atvērtā plānojuma dzīvojamo istabu un ēdamistabu/ virtuvi, kur pēc spraigas darba dienas atpūsties un pagatavot gardu maltīti sev un mīļajiem. Katrs dzīvoklis būs aprīkots ar iebūvētu IKEA virtuvi un tehniku. Dzīvoklim iekārtota ergonomiski plānota vannas istaba. Guļamistaba plānota ar atsevišķu guļamzonu un skapi personīgo mantu glabāšanai.

SKU: Nav pieejams Kategorijas: Produkta ID:1654

Apraksts

  • ISTABAS 2
  • PLATĪBA, m2 no 44.6
  • AUTOSTĀVVIETA IR

Divu stāvu ēkas pirmajā un otrajā stāvā ar kopējo platību no 44.6 m2, varat iepazīt tīras un modernas arhitektūras noskaņās ieturētu dzīvokli. Divistabu dzīvoklis ar atvērtā plānojuma dzīvojamo istabu un ēdamistabu/ virtuvi, kur pēc spraigas darba dienas atpūsties un pagatavot gardu maltīti sev un mīļajiem. Katrs dzīvoklis būs aprīkots ar iebūvētu IKEA virtuvi un tehniku. Dzīvoklim iekārtota ergonomiski plānota vannas istaba. Guļamistaba plānota ar atsevišķu guļamzonu un skapi personīgo mantu glabāšanai.
Dzīvokļu interjera dizainā ieturēta klusināta krāsu gamma, kas iezīmē nelielu devu elegances un šarma. Funkcionālais un pārdomātais plānojums vienlaicīgi ļauj racionāli izmantot visu pieejamo platību. Dzīvokļa plašie logi piešķir tam pilnības auru.
Dzīvoklis būs pilnībā aprīkots, lai Jūsu mājas vai atpūtas vieta būtu arī Jūsu miera osta. Tāpat pieejamas inženierkomunikācijas (elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija, apkure). Ēkas teritorija ir un būs apzaļumota, un bērniem būs pieejams plašs laukums rotaļām un sportiskām aktivitātēm.

Papildu informācija

Varianti

1. variants, 2. variants, 3. variants